MÖBLER / Bord / Sybord 5795274

nr 579 5274

Sybord

Empire, 1800-tal, höjd: 66

Kondition: slitage

Utrop:

1.000 kr

Såld:

750 kr

måndag 27 april 2009
kl 19:33:22

24/4 00:08:27 1      700 kr
26/4 19:44:01 2      Vinnande bud

Karl Johanstil/Empir
Senempiren